Vsi časi so UTC + 1 ura [ DST ]

Napiši novo temo Odgovori na temo  [ 1 prispevek ] 
Avtor Sporočilo
 Naslov prispevka: Želim spoznati žensko za resno zvezo
OdgovorObjavljeno: 12 jan 2017, 12:06 
Odsoten

]Pozdravljeni!

Tukaj sem z namenom, ker bi rad spoznal žensko za resno zvezo. Težko je najti ženskosploh tisto "ta pravo" in ker si želim nekoga ob sebi sem odločil, da poskusim sreču še tuki.

Sem prijazen, urejen, prijeten, resen ter samski 29 letni fant. Rad imam razne aktivnosti na prostem. Merim 195cm, sem normalne postave. Moji lasje so temni, moje oči pa zelene. Rad gledam filme in tudi preberem kakšno knjigo, raziskujem, se potepam po mestu, v naravi, zanimejo me tehnične stvari. Končano imam 7. stopnjo izobrazbe. Rad preživljam čas s družino ter prijatelji. Ne pijem in ne kadim.

Torej iščem žensko, s katero bi skupaj hodila na sprehode, v kino, se imela lepo, prosti čas preživljala v naravi, počela vse kar bi si želela, ji stal ob strani skartka naredil bi veliko stvari za njo, da bi srečna. Ženska ki je iskrena,preprosta, simpatična, izobražena,pripravljena na spoznavanje, druženje, resno vezo, skupno družinsko življenje. Lepo bi bilo če bila imela krščanske vrednote in je nekadilka. Razdalje med različnimi kraji me ne moti.

Če sem te prepričal ter tiste, ki se najdete v opisu in stare od 25-35 let mi pišite na mail samskifant29@gmail.com

Na vrh

Prikaži prispevke prejšnjih:  Razvrsti po  
Napiši novo temo Odgovori na temo  [ 1 prispevek ] 

Vsi časi so UTC + 1 ura [ DST ]

Kdo je na strani

Po forumu brska: Google [Bot] in 2 gostov

Ne morete pisati prispevkov v temi
Ne morete odgovarjati na teme v forumu
Ne morete urejati prispevkov v temi
Ne morete brisati vaših prispevkov forumu
Ne morete dodati priponk prispevkom

Išči za:
Pojdi na:  

Spletna stran uporablja piškotke. Stopnjo zasebnosti lahko po želji spremenite. - podrobnosti