Vsi časi so UTC + 1 ura [ DST ]

Napiši novo temo Odgovori na temo  [ 3 prispevkov ] 
Avtor Sporočilo
 Naslov prispevka: Kartuše za tiskalnik
OdgovorObjavljeno: 04 dec 2014, 14:22 
Odsoten

Zdravo, kje kupujete kartuše za tiskalnik, tri mesece nazaj sem kupil novega Lexmark-a in bom v kratkem potreboval kartuše http://www.123kartuse.si/ gledal sem jih tukaj. Mi lahko kdo pove kakšna je razlika med originalnimi in kompatibilnimi kartušami, saj so slednje precej cenejše?

Na vrh

Naslov prispevka: Re: Kartuše za tiskalnik
OdgovorObjavljeno: 07 dec 2014, 19:01 
Odsoten

Neoriginalnih kartuš ne kupim nikoli več. Imam sicer Canon-a in sem po uporabi prvih kartuš kupile neoriginalne. Rezultat: nekaj časa je še tiskal, potem pa začel ven metat le prazne papirje. Takoj mi je bilo jasno, da je problem v kartušah. Kupila sem nove originalne, pa še vedno ni tiskal. Peljat sem ga morala na servis, kjer je bila potrebna menjava tiskalne glave (cca. 100 eur), kar se skoraj ne bi splačalo, če ne bi bil tiskalnik boljše kvalitete (v bistvu multifunkcijska naprava).

Za Lexmark-a sicer nimam izkušenj, vendar jaz ne bi tvegala. Vsekakor je smisleno pretehtat oz. na servisu preverit koliko stane nova tiskalna glava (z delom vred) in koliko privarčuješ z neoriginalnimi kartušami in se šele nato odločit ali reskiraš ali ne - no vsaj jaz bi naredila tako.

Na vrh

Naslov prispevka: Re: Kartuše za tiskalnik
OdgovorObjavljeno: 09 jan 2017, 13:52 
Odsoten

Ni problem v neoriginalnih kartušah, problem je v kvaliteti. Jaz jih kuppujem že kar nekaj let v tej trgovini http://birostore.com pa nikoli nisem imel enega problema.

Na vrh

Prikaži prispevke prejšnjih:  Razvrsti po  
Napiši novo temo Odgovori na temo  [ 3 prispevkov ] 

Vsi časi so UTC + 1 ura [ DST ]

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 0 gostov

Ne morete pisati prispevkov v temi
Ne morete odgovarjati na teme v forumu
Ne morete urejati prispevkov v temi
Ne morete brisati vaših prispevkov forumu
Ne morete dodati priponk prispevkom

Išči za:
Pojdi na:  

Spletna stran uporablja piškotke. Stopnjo zasebnosti lahko po želji spremenite. - podrobnosti