Vsi časi so UTC + 1 ura [ DST ]

Napiši novo temo Odgovori na temo  [ 113 prispevkov ]  Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3, 4
Avtor Sporočilo
 Naslov prispevka: Re: Pravi, da bo razmislila
OdgovorObjavljeno: 26 apr 2011, 09:05 
Odsoten
Uporabniški avatar

Kraj: SLOVENIJA
RmX napisal/-a:
prenovitelj napisal/-a:
RmX, pa si drugače zares srečen tak, kot si? Hočem reči, čutiš v sebi mir pri svoji odločitvi, da boš samski?

Brez tega nebi čutil miru.. Resno se ne mislim sekirati zaradi muh ene babe celo življenje in muh mulcev.. Hvala lepa, bom raje naredil nekaj zase in bom jaz sam imel več brez ovire (žena,otroci)..

Citiram:
To pa zveni kot izziv

Ki ga ne bo nobena dosegla nikoli.. :mrgreen:

Potem boš pa sam sebi ovira in to velika...če ti ne bodo otroci in žena ovira ti bo prav gotovo nekdo drug... mogoče lahko malo razmisliš o svoji trdni odločitvi...še ena popotnica --> "Človek obrača Bog obrne"
:D :D :D

Na vrh

OdgovorObjavljeno: 26 apr 2011, 14:52 
Odsoten

Ne bo ovir, ker bomo še tako poskrbeli, da ne bo.. Bog zame ne obstaja, tako, da nima kaj obračat.. :lol:

Na vrh

OdgovorObjavljeno: 26 apr 2011, 14:59 
Odsoten
Ustvarjalec mladi.net
Uporabniški avatar

To ti misliš, ja. :)

Na vrh

OdgovorObjavljeno: 26 apr 2011, 16:25 
Odsoten

Jaz to vem.. :mrgreen:

Na vrh

OdgovorObjavljeno: 26 apr 2011, 22:35 
Odsoten

No, če se bomo kregali okrog tega, ali Bog obstaja ali ne, ne bomo nikamor prišli. Bog presega razumske argumente, je predvsem nekaj, kar spada v izkustvo na vseh ravneh (razumski, čustveni, telesni....), stvar je samo v tem, koliko je kdo odprt za to izkustvo. Če si ne želi tega, potem tega ne bo doživel, lahko pa "za hec" tvega in reče: "Bog, če slučajno obstajaš, se mi razodeni."
Sicer pa to ni tema tu. ;)

Rmx, če res čutiš mir in če si v tem iskren do sebe, potem ti želim vso srečo na tvoji poti samskosti.

Na vrh

OdgovorObjavljeno: 27 apr 2011, 13:25 
Odsoten

Ga čutim ja.. :mrgreen: Hvala lepa, nič mi ne manjka.. :mrgreen:

Na vrh

OdgovorObjavljeno: 01 maj 2011, 20:22 
Odsoten

small.town.girl napisal/-a:
Bolj se mi zdiš ti en tak obupanec. Lej, če bi se rad prepričal kako izgledam in če sem res groooozna in se me je en revček usmilu, se lahko dogovoriva za sliko.

A js da sm obupanec? Pa kdo je tukaj na forumu jamral, da nikakor ne najde fanta, da so vse prijateljice že poparčkane, da nekatere imajo že otroka itd?

Na vrh

OdgovorObjavljeno: 01 maj 2011, 22:50 
Odsoten
Uporabniški avatar

fant napisal/-a:
small.town.girl napisal/-a:
Bolj se mi zdiš ti en tak obupanec. Lej, če bi se rad prepričal kako izgledam in če sem res groooozna in se me je en revček usmilu, se lahko dogovoriva za sliko.

A js da sm obupanec? Pa kdo je tukaj na forumu jamral, da nikakor ne najde fanta, da so vse prijateljice že poparčkane, da nekatere imajo že otroka itd?

Ok, ne spomnim se d bi kdaj pisala te stvari. Mogoče si mal zamešal, res pa sem kritizirala fante in pa 'sodobne' zveze. :)
Jst sm jih mela velik na izbiro, lohk bi se odločla hodit s komerkoli, ampak noben ni imel teh lastnosti (ki sem jih vedno iskala), ki jih ima moj zdajšnji fant. :)
Drugače pa je čist moja stvar s kom hodim, zakaj, kaj počnem z njim. :)

Na vrh

OdgovorObjavljeno: 06 maj 2011, 15:17 
Odsoten
Ustvarjalka mladi.net

Malo samovšečno zveni vse skupaj. Slika? S komerkoli? In samovšečnost je zelo odbijajoča. Če bi jaz prebrala samo par tvojih zadnjih prispevkov mi res ne bi bila simpatična :angel3:

Na vrh

OdgovorObjavljeno: 10 maj 2011, 18:44 
Odsoten
Uporabniški avatar

Uhhh... :) Zadnji prispevki so bli namenjeni samo ''fantu'', poskusla sm ga prepričat, da se moti.
Mi je ubistvu vseen kako mnenje maš o vsem tem. Dva posta nazaj sem napisala kko je blo. Če ti je v oči padla samo ena beseda in si zato narobe razumela je pa to tvoj problem. Nisem samovšečna, še zdaleč ne. Že skos se borim z nizko samozavestjo. Vseeno, pa vem, da nisem ravno pošast. Samo ''fantu'' sem poskušala dopovedat, da se me zdejšnji fant ni usmilil oz. ni obupanec.
Ne bom več pisala iste stvari in stvari, ki se nobenega ne tičejo. Edini, ki pozna resnico in vse podrobnosti je moj fant. Mislim, da je samo to pomembno. :)

Na vrh

OdgovorObjavljeno: 10 maj 2011, 22:22 
Odsoten
Uporabniški avatar

Kraj: Nekje pri Ljubljani:)
sej vem, da je totalno OT, sorry, ampak to me v družbi tolikokrat zmoti ... Kaj je pa narobe s tem, da je small town girl napisala, da je imela na izbiro veliko fantov? To je pač dejstvo, meni se zdi, da ful pretiravamo z miselnostjo glede dobrega videza oziroma s tovrstnimi (ne)pohvalami. Debata teče v tej smeri, bilo je v kontekstu; zakaj potem ne bi smeli napisati česa takšnega, iz česar je razvidno, da npr. dobro izgledamo? Ne, da propagiram samovšečnost, ampak kar je res, je pa pač res, a ne? Al ge samo men na živce, da se res ful izogibamo tovrstnih pohval?

Na vrh

OdgovorObjavljeno: 10 maj 2011, 23:16 
Odsoten
Uporabniški avatar

Otrok_cvetja, imas res. Tudi meni se zdi, da se temu preveč izogibamo. In poleg teh morda tudi ostalih pohval...
Zakaj? Ker s tem, ko nekoga pohvalimo, drugega užalimo?

In še en komentar: samovšečnost ni kul, samozavest je kul :8):

Na vrh

OdgovorObjavljeno: 13 maj 2011, 10:42 
Odsoten
Ustvarjalka mladi.net

Mene pa moti, da se to, koliko fantov leta za tabo povezuje z zunanjosto. Ker je small.town.girl lepa, pole je logično, da ima dosti izbire (klub temu, da bi lahko bila navadna avša - seveda je ne poznam in seveda to ni moj problem. Če pa punca ni lepa ali pa če fant ni lep - logočno, da se noben ne meče za njim. :roll:
"Lej, če bi se rad prepričal kako izgledam in če sem res groooozna in se me je en revček usmilu, se lahko dogovoriva za sliko." na sliki se res fulll vidi, kolko je small.town.girl fajn punca.
Kar hvalte se s svojo zunanjostji in s svojo notranjo lepoto, če katero od tega imate. Me ne moti. Samo ne povezujte zgojl videza s tam, koliko možnosti za dobit par imaš.

small.town.girl. ti si samo primer. V resnici nimam problemov s tabo. Me sploh ne zanimaš.

Na vrh

OdgovorObjavljeno: 13 maj 2011, 10:47 
Odsoten
Ustvarjalka mladi.net

small.town.girl še to: en tvoj odstavek mi je celo zelo všeč in se stinjam s tabo.

"Edini, ki pozna resnico in vse podrobnosti je moj fant. Mislim, da je samo to pomembno. :)"

lepo bodte :rozica:

Na vrh

OdgovorObjavljeno: 13 maj 2011, 10:59 
Odsoten

Zdaj pa res več ne vem, v čem je problem.

Nek pregovor pravi, da imajo vsake oči svojega malarja. Ali drugače povedano: o okusih se ne razpravlja. Nek tip bo za eno punco privlačen, za drugo ne - "so what?", bi rekel naš premier. ;)

Je pa res, da tudi mene moti nek stereotip, češ določen človek je pa grd in nikoli ne bo mogel biti v partnerskem odnosu. To vem zato, ker sem tudi sam dobival take očitke. Morda tudi zato, ker ne ustrezam nekemu modelu privlačnega moškega (visok najmanj 190 cm, športnik, temnolas - takšen opis sem dostikrat prebral, ko so punce opisovale svojega "princa na belem konju"). Toda zarečenega kruha se največ pojé, pravijo. Dostikrat se zgodi, da je potem partner čisto drugačen kot tisti iz "sanj". ;)

Na vrh

OdgovorObjavljeno: 13 maj 2011, 16:21 
Odsoten

Zunanjost ali (domnevna) zunanja lepota dotčne osebe res v ogromni meri pogojuje izbiro in zaželjenost pri osebah nasprotnega spola. Enostavno rečeno: "Bolj si lep, več imaš možnosti". To je preprosto življenjska običajnost. To je "normalno".
Vendar to še zdaleč ne pomeni, da bodo "lepi" ljudje tudi srečni in celostno izpolnjeni. To tudi še zdaleč ne pomeni, da bodo "maj lepi" zagrenjeni in razočarani. Življenjske situacije so raznolike, izkušnje so pestre. Važno je to, da človek nikoli ne izgubi veselja do življenja in volje do samoizpopolnjevanja. Seveda pa je tu še zaupanje v Boga, ki tako ali tako lahko še tako obupno stanje spremeni v zmago in rešitev.
Če je Bog nekoga naredil zunanje lepega, je to naredil z razlogom. Vse ima namreč svoj v naprej določen red in smoter.
Je pa tudi povsem res, da ima vsak človek svoj okus in svoje predstave o zunanji popolnosti ali lepoti.

Na vrh

OdgovorObjavljeno: 13 maj 2011, 16:25 
Odsoten

prenovitelj napisal/-a:
Toda zarečenega kruha se največ pojé, pravijo. Dostikrat se zgodi, da je potem partner čisto drugačen kot tisti iz "sanj". ;)

:D Been there, done that. Res je tako.

Na vrh

OdgovorObjavljeno: 13 maj 2011, 20:50 
Odsoten
Uporabniški avatar

Kraj: Nekje pri Ljubljani:)
Sotii napisal/-a:
prenovitelj napisal/-a:
Toda zarečenega kruha se največ pojé, pravijo. Dostikrat se zgodi, da je potem partner čisto drugačen kot tisti iz "sanj". ;)

:D Been there, done that. Res je tako.

Same here :lol:

Na vrh

OdgovorObjavljeno: 13 maj 2011, 21:01 
Odsoten

Kraj: Pivka
Jaz bom tudi premislil/razmislil :)

Na vrh

OdgovorObjavljeno: 04 dec 2012, 12:04 
Odsoten

Moje mnenje tega je... sama sem že naredila tako-rekla sem, da bom razmislila. Dobro, je da ji daš priložnost in čas za razmislek. Pričakuješ pa lahko deljeno, ali ja, ali ne, odvisno kakšen karakter je punca. Res je, da na kratek rok, ne moreš vsega zagotovo vedeti, toda poskusiti ni greh. Sicer pa je dobro osebo bolje spoznati in se šele nato odločiti.

To je moj nasvet- imam izkušnjo iz tega.

Želim ti veliko poguma in uspeha in od srca ti privoščim, da bi si našel pravo osebo-punco.

Priporočam ti tudi, da se kdaj spomniš na Boga in mu zaupaš svoje želje. V tem ni nič slabega,lahko še samo izboljša stvari.

Upam, da sem ti kaj pomagala.

Želim ti lep in blagoslovljen adventni čas :wink:

Na vrh

OdgovorObjavljeno: 01 jan 2013, 23:47 
Odsoten
Uporabniški avatar

Kraj: severna Primorska
Baje, da je to nateg.
Punca nikoli ne razmisli :D :D

V resnici po kratkem spoznavanju fanta dokaj hitro da v kalup prijatelj/potencialen fant.

Nekje sem slišal, da je nenapisano pravilo (z izjemami, ki se tudi še kar pogosto pojavljajo :8): ), da od prvega stika do romantične zveze lahko mine največ 1 mesec :wink:

Jaz bi k temi 'Pravi da bo razmislila' dodal še vprašanje o zadevi, ki sem jo izvedel prek kratkim: zakaj (samske) punce na žurih lažete in fantu ko vas povabi na ples/pijačo/ko se bolj zaplete v pogovor rečete: "Veš imam fanta." A ni to tako, 'lame'? :D A je kakšna izmed vas punc iskrena in odgovori: "Oprosti, hvala za prijaznost, komplimente ampak mi nisi všeč v tem smislu. Ne bo šlo - ne zamerit" A ni to bolj lepo in iskreno?

If you were right then, we are right now.
If we are wrong now, you were wrong then.

Na vrh

OdgovorObjavljeno: 07 jan 2013, 23:12 
Odsoten

Ko že ravno vprašaš :) Verjetno zato, ker je bolj trdno dejstvo in fant, ki mu je pojasnilo namenjeno prej dojame bistvo. Če je fant rahlo okajen (kakršni na žurih ponavadi so), si tisto "prijazno" verzijo raje raztolmači v "Nisi se še dovolj potrudil." In potem poskuša naprej, kar je pa vse prej kot lepo :)

In ne, ne zagovarjam pretvarjanja, je pa dejstvo, da včasih enostavno zmanjka idej kako se dobesedno otresti kakšnega preveč zagnanega fanta.

Na vrh

OdgovorObjavljeno: 02 jan 2017, 18:36 
Odsoten

Prosim, če si vzamete 3 minutke časa in rešite anketo. Zelo bi pripomogli k moji raziskavi. Najlepša hvala!
https://www.1ka.si/a/112308

Na vrh

Prikaži prispevke prejšnjih:  Razvrsti po  
Napiši novo temo Odgovori na temo  [ 113 prispevkov ]  Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3, 4

Vsi časi so UTC + 1 ura [ DST ]

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 2 gostov

Ne morete pisati prispevkov v temi
Ne morete odgovarjati na teme v forumu
Ne morete urejati prispevkov v temi
Ne morete brisati vaših prispevkov forumu
Ne morete dodati priponk prispevkom

Išči za:
Pojdi na:  

Spletna stran uporablja piškotke. Stopnjo zasebnosti lahko po želji spremenite. - podrobnosti