Vsi časi so UTC + 1 ura [ DST ]

Napiši novo temo Odgovori na temo  [ 69 prispevkov ]  Pojdi na stran 1, 2, 3  Naslednja
Avtor Sporočilo
 Naslov prispevka: Kaj če ni telesne privlačnosti?
OdgovorObjavljeno: 22 dec 2011, 14:44 
Odsoten

Nekje drugje sem našel debato o tem, pa me zanima kaj vi menite; je nujno, da začnete z nekom hodit tudi to, da vas telesno/fizično/videzno privlači?
Namreč tema se mi zdi zanimiva, ker sem ravno v tej dilemi.

Na vrh

Naslov prispevka: Re: Kaj če ni telesne privlačnosti?
OdgovorObjavljeno: 22 dec 2011, 15:05 
Odsoten

Po mojem se morata (bodoča) zakonca telesno privlačiti, sicer je vse brez veze. Ni pa privlačnost vse. ;)

Na vrh

OdgovorObjavljeno: 22 dec 2011, 15:46 
Odsoten

Mi je povsem jasno, da ni vse. Toda pustimo to ob strani. Tema sprašuje po tem, ali je možno biti v zvezi/intimen/vstavi poljubno z nekom, ki te fizično ne privlači?

Na vrh

OdgovorObjavljeno: 22 dec 2011, 16:49 
Odsoten
Uporabniški avatar

Kraj: Nekje pri Ljubljani:)
Canon, jaz si res težko predstavljam ... :? Mogoče edino tako, da te nekdo na začetko še ne privlači ful telesno, pa se to spremeni tekom spoznavanja, ko ugotavljaš, da ti je človek vedno bolj drag in ti tako postaja tudi telesno privlačnejši? ne vem ... Mi je pa všeč ena misel, ki pravi "Na svetu je samo ena možnost, da oseba ali stvar postane lepa: da jo ljubimo!"

Na vrh

OdgovorObjavljeno: 22 dec 2011, 18:00 
Odsoten

Kraj: Pivka
Mora biti pol telesne privlačnosti, in pol duhovnega ujemanja.
Enkrat sem na nekih duhovnih vajah srečal tako žensko. Ta je bila idealna zame, ampak jaz nisem storil nič. Tako, da ni bilo nič iz tega.

Na vrh

OdgovorObjavljeno: 22 dec 2011, 21:45 
Odsoten

Pri meni je tako, da če mi punca ni privlačna, je duhovno ujemanje brez pomena. S tako punco sem lahko le prijatelj, pa še to ni nujno da imava stike.

Na vrh

OdgovorObjavljeno: 22 dec 2011, 23:52 
Odsoten
Uporabniški avatar

Kraj: severna Primorska
Definitivno telesna privlačnost mora biti.

Jaz bi tukaj mogoče postavil drugo tezo, in sicer da je pri parčkanju lahko problem ker si ljudje zelo različno predstavljamo telesno privlačnost/ujemanje. Predvsem so mogoče nekateri preveč izbirčni in nerealni v svojih pričakovanjih.

If you were right then, we are right now.
If we are wrong now, you were wrong then.

Na vrh

OdgovorObjavljeno: 22 dec 2011, 23:58 
Odsoten
Ustvarjalka mladi.net
Uporabniški avatar

Kraj: Valinor
Samo ... jest pa vem, da se kdaj tudi zgodi, da ti nekdo na začetku mogoče niti ni telesno privlačen, ti ne zgleda prou nič posebnega. Te pa nekaj drugega privlači. In hočeš to osebo spoznat. In bolj ko jo spoznavaš, bolj ko sta si blizu, bolj ti tudi postaja oseba telesno privlačna...
To govorim čisto iz lastnih izkušenj. Ko sem se zaljubila, skorej nikoli ni bilo, ker bi tako oh in sploh dobro zgledal. V največ primerih sploh nisem imela pojma, kaj mi je sploh všeč, ČE sploh kej, na temu fantu. Potem pa sem spoznala osebo malo boljše in s časom mi je začela postajat všeč tudi fizična podoba ...

Bua, nevem, če sem to razumljivo napisala?

Na vrh

OdgovorObjavljeno: 23 dec 2011, 01:15 
Odsoten

Rokc napisal/-a:
Jaz bi tukaj mogoče postavil drugo tezo, in sicer da je pri parčkanju lahko problem ker si ljudje zelo različno predstavljamo telesno privlačnost/ujemanje. Predvsem so mogoče nekateri preveč izbirčni in nerealni v svojih pričakovanjih.

Jaz sem izrazito estetski tip človeka, imam visoko razvit čut za estetiko. Na punci me lahko zmoti npr. že to, če ima prevelike/premajhne oči, ali pa "čudna" oblika obraza... v tem smislu. Velikokrat se mi zgodi, da srečam neko punco, pa je ta čisto podobna kakšnemu tipu ki ga poznam. Potem se mi zdi, kot da gledam njega in ne punco, kar povzroči da do punce ne začutim naklonjenosti. :?

Na vrh

OdgovorObjavljeno: 23 dec 2011, 20:48 
Odsoten

Pač danes če nimaš lepega izgleda si obsojen na zveze iz usmiljenja tako da pač če ni lepote ni nič :D

Na vrh

OdgovorObjavljeno: 23 dec 2011, 23:54 
Odsoten
Uporabniški avatar

Kraj: česa?
Sonček napisal/-a:
Samo ... jest pa vem, da se kdaj tudi zgodi, da ti nekdo na začetku mogoče niti ni telesno privlačen, ti ne zgleda prou nič posebnega. Te pa nekaj drugega privlači. In hočeš to osebo spoznat. In bolj ko jo spoznavaš, bolj ko sta si blizu, bolj ti tudi postaja oseba telesno privlačna...
To govorim čisto iz lastnih izkušenj. Ko sem se zaljubila, skorej nikoli ni bilo, ker bi tako oh in sploh dobro zgledal. V največ primerih sploh nisem imela pojma, kaj mi je sploh všeč, ČE sploh kej, na temu fantu. Potem pa sem spoznala osebo malo boljše in s časom mi je začela postajat všeč tudi fizična podoba ...

Bua, nevem, če sem to razumljivo napisala?

Sonček, jaz te čisto razumem. Moj fant ni niti grd niti nek "klasičen lepotec", v katerega bi se vsako dekle zaljubilo na prvi pogled. Tudi jaz se nisem takoj. Ko sva se pričela družiti in sem se zaljubila vanj, je pa postal fant z najlepšim nasmehom na svetu :D
In tako je tudi z njegovim imenom. Ko ga še nisem poznala, mi to ime ni pomenilo nič. Zdaj je to zame eno najlepših imen, kar jih obstaja :)

Na vrh

OdgovorObjavljeno: 24 dec 2011, 00:03 
Odsoten
Uporabniški avatar

DmX napisal/-a:
Pač danes če nimaš lepega izgleda si obsojen na zveze iz usmiljenja tako da pač če ni lepote ni nič :D

DmX, definiraj, kaj pomeni "lep izgled"? Pegice ali nepegice? Črni ali blond lasje? :wink:
Ma, jaz mislim, da je čisto vseeno, kako človek izgleda, pa naj bo debel ali suh, velik 2 metra ali pa nizek 1,5 metra, če bo nasmejan in se mu bo videlo, da se dobro počuti v svoji koži, bo že privlačil številne poglede pripadnikov nasprotnega spola ... :P

Na vrh

OdgovorObjavljeno: 24 dec 2011, 22:21 
Odsoten

Kraj: Pivka
Jaz s punco, ki me ne bi telesno privlačila ne bi mogel hoditi.

Na vrh

OdgovorObjavljeno: 24 dec 2011, 22:22 
Odsoten

marooned napisal/-a:
Ma, jaz mislim, da je čisto vseeno, kako človek izgleda, pa naj bo debel ali suh, velik 2 metra ali pa nizek 1,5 metra, če bo nasmejan in se mu bo videlo, da se dobro počuti v svoji koži, bo že privlačil številne poglede pripadnikov nasprotnega spola ... :P

Kar ti misliš, je ena plat medalje. Druga plat je ta, da kar si napisala pač ne drži.

Na vrh

OdgovorObjavljeno: 26 dec 2011, 00:15 
Odsoten
Uporabniški avatar

Tale "estetski izgled", ane ... Prvič, res veliko stvari, ki nam kvarijo počutje, se da izboljšati. Če si predebel, lahko shujšaš. Lahko se postrižeš tako, kot ti najbolj pristoji, in ne tako, da izgleda, kot da imaš škaf na glavi. Lahko se oblečeš tako, kot najbolj odgovarja tvoji postavi in ne tako, da poudariš vse, kar bi lahko ostalo skrito. Lahko poskrbiš za lepe zobe, lahko si vedno lepo urejen in čist ... Tistih "elementov telesne estetike", na katere sam nimaš vpliva, dejansko ni tako veliko, tisti, ki pa so, pa ponavadi tudi ne vplivajo tako močno na našo končno podobo. Marooned pa ima čisto prav glede tega, da zadovoljen obraz in širok nasmeh + sproščenost ogromno vplivata na to, kako boš sprejet v družbi.
Vedno me pa najbolj znervira, ko kakšen pretirano okrogel, neurejen človek, ki na svoj videz ne da res čist nič, jamra, kako je videz danes itak vse in da on ne bo nikoli nobeni všeč, ker ga je pač "mati narava naredila grdega" ... Superge na noge pa tečt, zdravo jest in živet, sestro vprašat za kakšen modni nasvet (danes lahko za res minimalen denar poskrbiš, da tudi na zunaj izgledaš lepo), veliko se smejat, pa bo! :)

Na vrh

OdgovorObjavljeno: 26 dec 2011, 14:44 
Odsoten

Problem je ravno v tem, da me na njenem fizičnem izgledu motijo stvari, na katere ona nima vpliva in jo je mati narava takšno ustvarila.

Na vrh

OdgovorObjavljeno: 28 dec 2011, 09:46 
Odsoten

marooned napisal/-a:
DmX napisal/-a:

DmX, definiraj, kaj pomeni "lep izgled"? Pegice ali nepegice? Črni ali blond lasje? :wink:

Lep izgled npr: lep obraz,lepa postava,.. Čisto vseeno pa ni, ker pač lej pač sprijaznite se da je danes videz vse pa ne mi s takimi, da kvazi videz ni pomemben, ker je.. Če ti nekdo ni privlačen te pač ne bo zanimal pa se lahko na glavo postavi pa naj ima še toliko lep karakter pa mu to nič ne bo pomagalo.. Če danes nimaš videza nimaš nič.. Govorim iz lastnih izkušenj tako, da ni to na tujem zelniku zraslo..

Na vrh

OdgovorObjavljeno: 28 dec 2011, 11:47 
Odsoten
Uporabniški avatar

Okej no, čisto vseeno res ni, to moram priznati. Ne rečem, da je vedno dovolj samo dobra samopodoba. Vendar pa poznam več deklet, ki so na pogled zelo simpatične in se da z njimi super pogovarjati, stare so nekaj čez 20, pa še nikoli niso imele fanta. Kaj je torej njihov problem, zakaj nimajo fanta??
Pri nekem drugem dekletu, ki ga poznam (22 let), pa je ravno obratno. Na pogled res ni privlačna oz. je celo odbijajoča (no, vsaj meni se tako zdi, ampak itak imamo ljudje različne okuse), ima smešne lase, čuden obraz (izbuljene oči, veliko preveč polne ustnice ...), vendar pa ji je kljub temu uspelo najti fanta, se poročiti z njim in nato zanositi. Zdaj je v sedmem mesecu nosečnosti in dela zadnji letnik dodiplomskega študija. Carka, ni kaj :)

Na vrh

OdgovorObjavljeno: 28 dec 2011, 11:51 
Odsoten

Ne vem pr teh, ki naj bi bile kvazi lušne pač ni zanimanja za te stvari.. Lej če ti jaz osebno povem me te stvari nebi zanimale pa tudi, če bi bil najlepši na svetu.. Lepota in denar sta danes vse.. Brez tega so samo zveze iz pomilovanja oz zaradi tega, ker ne more eden od partnerjev nič dobrega najti pa se boji biti sam in se raje zadovolji z neko žensko/moškim samo zato, da ne bo sam/a.. Hočete ali pa nočete danes denar in lepota vladata svetu..

Na vrh

OdgovorObjavljeno: 28 dec 2011, 13:05 
Odsoten

DmX napisal/-a:
Če ti nekdo ni privlačen te pač ne bo zanimal pa se lahko na glavo postavi pa naj ima še toliko lep karakter pa mu to nič ne bo pomagalo.

Točno ta problem se je v mojem primeru pojavil pri 2 puncah...

Na vrh

OdgovorObjavljeno: 28 dec 2011, 15:07 
Odsoten

Kar dokazuje mojo teorijo.. Prvo je videz potem pa karakter, če seveda govorimo o tem, da se pač poznata.. Druga stvar je da sta par let prijatelja pa potem par.. Ampak če ti hočeš žensko ki je ne poznaš je treba imeti videz, ki jo bo privlačil.. Tudi če iz drugega kota pogledamo, povejte mi koliko moških, ki veljajo za lepotce je samskih oz ima problem z ženskami?? Ne vem samo jaz prav nobenega ne poznam.. Toliko žensk ima na glavi, da se jih more otepati, tako, da to da videz ni pomemben je bullshit..

Otrok_Cvetja veš niso samo preobilnost,zobje,pa nasploh postava problem.. Lahko ti bildaš,tečeš pa boš postavo že popravil ampak kaj pa obraz?? Tega se pa za minimalni denar ne da popravit.. Rabiš kar par jurčkov..

Na vrh

OdgovorObjavljeno: 28 dec 2011, 16:43 
Odsoten
Uporabniški avatar

Jasno, če si hočeš dvignit nos za 6 centimetrov, ali pa ličnice vgreznit za celo Postojnsko, ali pa ustnice napihnit kot balon, je drago. :) Ampak še vedno trdim, da je lahko en in isti obraz ful antipatičen ali pa ful prijeten - frizura, obrvi, koža, kanček make-upa ... Vedno lahko marsikaj narediš. Sicer pa tudi vsi fantje, ki tako propagirate lepoto, živite v svetu, kjer se lahko enkrat zaljubite v punco, ki vam mogoče na začetku sploh ne bo višek lepote, ampak obrnila vas bo pa tako, da zase ne boste vedeli :)) Poznam več takih primerov :D Sicer pa, če pomislim na srednjo šolo, ko so bila tale parčkanja še bolj aktualna: bili so fantje, ki sploh niso bili vzor lepote, pa so imeli šanse praktično pri vsaki. So bili pač ful zgovorni, samozavestni, odločni, mogoče kakšni hudi glasbeniki, inteligentni ... skratka, v višku oboževanih. In potem fantje, ki so na fotografijah izgledali kot polbogovi. Ampak ko si se z njimi pogovarjal, stopil v tesnejši stik z njimi, te je pa minilo čisto vse ... In isto pri puncah. Tako da nekaj očitno mora bit tudi na karakterju ;)

Na vrh

OdgovorObjavljeno: 29 dec 2011, 12:32 
Odsoten

Ja je tudi karakter vmes ampak vseeno lepota prevladuje.. Sicer pa Otrok_Cvetja nismo več v 70's 80's da bi take stvari palile.. Danes punce padajo na lepotce in bolj kot si lep več šans imaš.. Smo leta 2011, kmalu 2012 in stvari so malce drugačne kot 30-20 let nazaj ko ste bili vi v srednji šoli.. Danes je vse v denarju in lepoti.. Ker jaz pač lepote nimam se odpovedujem tem stvarem..

Na vrh

OdgovorObjavljeno: 02 jan 2012, 13:39 
Odsoten

Na nekom te lahko privlačijo tudi druge stvari. Ni nujno, da je vizualni izgled bistven za zvezo. Recimo nekdo ti je lahko všeč zaradi tega s čimer se ukvarja, mogoče zato, ker ima nek zanimiv hobi. Lahko trenira kak šport, poje, igra inštrument, lepo riše, pleše, lahko je pameten in dober v šoli in na tekmovanjih.... in še bi lahko naštevala. Na začetku je mogoče to dovolj, da imata dva skupne interese. Sicer sem pa mnenja, da najlepša zveza lahko nastane iz pristnega prijateljstva :) . Dovolj je, da ti je oseba s katero hodiš na začetku vsaj malo simpatična. Pusti času čas in se vse ostalo samo razvije. :D
In še to lahko povem, da sama nikoli nisem padala na takšne lepotce, ki so igrali frajerje, da so vse punce norele za njimi. Všeč so mi bili vedno fantje, ki so bili za ostale povprečni po izgledu, umirjeni in nevpadljivi. Za razliko od ostalih pa so se znali obnašat in bili nekaj posebnega zaradi tega s čimer so se ukvarjali.

Na vrh

OdgovorObjavljeno: 02 jan 2012, 15:51 
Odsoten

Že samo takih žensk kot si ti je zelo malo in pač če se zanašaš na take punce imaš zelo malo možnosti.. Če pa ugajaš večini imaš pa več šans.. Jaz če bi se s tem ukvarjal bi sigurno raje ugajal in bil všeč večini deklet kot pa le nekaterim.. Vseeno pa mi ni nihče odgovoril na vprašanje koliko teh tipov, ki veljajo za lepotce ima probleme z ženskami in je samski več let neprostovoljno?

Na vrh

OdgovorObjavljeno: 02 jan 2012, 17:17 
Odsoten
Uporabniški avatar

Uh, dmx, poglej samo "čudovite in popolne" igralce in njihove srečne zakone. Le kako, da si s svojo lepoto niso uspeli kupiti ljubezni, a?
(Aja, pa da ti bo moje govorjenje o srednji šoli malo bolj kredibilno, naj ti povem, da sem jo končala 08 :)) Tako da v prejle omenjenih 60ih še na svetu nisem bila, pa potem še skoraj 30 let tudi ne :lol: )

Na vrh

OdgovorObjavljeno: 02 jan 2012, 17:24 
Odsoten

Pa pustimo superzvezde govorim za normalne ljudi :) Jah srečni morda niso s kom ampak vseeno kaj njega briga za eno žensko ko ga pa pol sveta žensk hoče :D Tako je srečen v vsakem primeru :D

Na vrh

OdgovorObjavljeno: 02 jan 2012, 17:41 
Odsoten

Ne vem, če so takšni ljudje ravno srečni. Ti bi bil srečen, če bi vedel, da s svojim izgledom lahko osvojiš katerokoli punco, vendar ravno tista, ki bi si jo ti želel pa ne bi hotela biti s tabo?

Na vrh

OdgovorObjavljeno: 02 jan 2012, 22:34 
Odsoten
Uporabniški avatar

Kraj: severna Primorska
little princess napisal/-a:
In še to lahko povem, da sama nikoli nisem padala na takšne lepotce, ki so igrali frajerje, da so vse punce norele za njimi. Všeč so mi bili vedno fantje, ki so bili za ostale povprečni po izgledu, umirjeni in nevpadljivi. Za razliko od ostalih pa so se znali obnašat in bili nekaj posebnega zaradi tega s čimer so se ukvarjali.

Hm, to je sicer možno, da so tudi punce, ki mislijo tako kot si ti opisala, samo po mojih izkušnjah jih ni veliko. Mogoče vsaka deseta, dvajseta?

If you were right then, we are right now.
If we are wrong now, you were wrong then.

Na vrh

OdgovorObjavljeno: 02 jan 2012, 23:36 
Odsoten
Ustvarjalka mladi.net
Uporabniški avatar

Kraj: Valinor
Am ... meni se pa zdi, da je veliko takih. Samo ... mogoče je problem, ker ste VI preveč vizualni? Ker VI iščete nekaj popolnega za pogledat? Mislim, kar se izgleda tiče, ženske definitivno MANJ kompliciramo, kot tipi. Zakaj pa misliš, da je zmerej več žensk anoreksičnega izgleda? Nekdo je postavu nek standard, in zj, če nisi taka, pol nisi lepa. Ženske naj bi ble v nulo porihtane ... tipom pa noben takih visokih standardov ne postavlja... Sploh pa, meni je prou vseeno, če se dopdaem veliko fantom, al samo enemu (hihi, samo tisti eden mora bit tut meni ;) ) ... Hotla sm povedat, da me ne gane, če me ves svet ne gleda na način "oh, kok ti dobr zgledaš". Pozornost in kompliment ene in ta prave osebe, je čist dovolj, da se ženska počuti lepo. Ok, vsekakor paše, če še od koga drugega dobiš kompliment. Ni pa tko pomembno, kot "njegov" =)

Na vrh

Prikaži prispevke prejšnjih:  Razvrsti po  
Napiši novo temo Odgovori na temo  [ 69 prispevkov ]  Pojdi na stran 1, 2, 3  Naslednja

Vsi časi so UTC + 1 ura [ DST ]

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 1 gost

Ne morete pisati prispevkov v temi
Ne morete odgovarjati na teme v forumu
Ne morete urejati prispevkov v temi
Ne morete brisati vaših prispevkov forumu
Ne morete dodati priponk prispevkom

Išči za:
Pojdi na:  

Spletna stran uporablja piškotke. Stopnjo zasebnosti lahko po želji spremenite. - podrobnosti