Vsi časi so UTC + 1 ura [ DST ]

Napiši novo temo Odgovori na temo  [ 8 prispevkov ] 
Avtor Sporočilo
 Naslov prispevka: Razlogi za zamrtje foruma?
OdgovorObjavljeno: 02 avg 2015, 10:10 
Odsoten

Lepo pozdravljeni vsi, ki ste s pisanjem soustvarjali ta forum.
Kot lahko opazimo, je forum umrl.

Predlagam, predno se ga pokoplje, da napišemo o svoji izkušnji s tem forumom.

Predlagam, da napišete tudi, kaj je po vašem mnenju pripeljalo do tega, da mu je odtekla kri.

Na vrh

Naslov prispevka: Re: Razlogi za zamrtje foruma?
OdgovorObjavljeno: 02 avg 2015, 21:13 
Odsoten

A ne bi bilo ironično, če ti nihče ne bi odgovoril? :mrgreen:

Drugače pa ne vem zakaj, mogoče smo aktivni člani foruma prestari in odganjamo mlade. Mislim, da se je tudi zamenjala ekipa administratorjev, ki se ne trudi več tako kot prejšnja z objavljanjem novih tem.

Na vrh

OdgovorObjavljeno: 02 avg 2015, 23:16 
Odsoten

:) Hvala Primož za odgovor. Me je bilo že malo strah, da sem ostal čisto sam.

Tud meni niso jasni razlogi. Morda je eden od razlogov tudi to, da je bilo na forumu kar nekaj takih, ki so(smo) se imeli za kristjane, ampak nismo vstopali v debate z željo po intelektualnih sadovih, ampak smo na forumu ubistvu razreševali svoje psihične težave. In se je tako preglasilo tiste debaterje prve klase. Ko pa so ti odšli, je postalo dolgčas brat.

Sem pa bil na forumu prisoten menda od skoraj začetka, razen nekaj let vmes. Spomnim se, da sem enkrat užaljeno odšel, ker se mi je zdelo da drugačemisleči izvajajo nasilje. Res sem bil včasih bošček(in sem še) ob debatiranju. Pač pomanjkanje razgledanosti o temi debatiranja, omejenost intelektualnih sposobnosti, duševna nestabilnost,... Ne bi bilo morda slabo, če bi pri verouku mlade naučili teh zmožnosti, da bi se kristjani z mirnostjo soočali z nasprotnimi argumenti. Pa ne pravim, da je point v debatiranju. Samo je pa dobrodošlo, da ko prideš v šolo, službo, forum, družbo,.. da te vsak veterček ne povozi.

moj mali prispevek k tej temi

Na vrh

OdgovorObjavljeno: 05 avg 2015, 16:46 
Odsoten
Moderatorka
Uporabniški avatar

Hm, ne vem, kdaj in zakaj je začela stvar umirati, vendar vidim, da je sedaj forum res mrtev. Najprej smo se pritoževali nad agresivnimi posamezniki, ki so z nesramnostjo in obračanjem stvari kršili vsa pravila. Ker se z njimi ni dalo debatirati, jih je mnogo odšlo. Ker pametnejši popusti.... Škoda, ker ni bolj pestro tu gori. Imam pa lepe spomine na čase, ko je forum bil še živ. Sem dobila ogromno not, ki sem jih potrebovala :8): Hvala vsem :)

Na vrh

OdgovorObjavljeno: 06 avg 2015, 17:50 
Odsoten

entko napisal/-a:
Predlagam, predno se ga pokoplje, da napišemo o svoji izkušnji s tem forumom.

Septembra 2007 se mi je pripetilo nekaj, zaradi česar mi je kolega s faksa držal pridigo. Na net sem šel iskat tolažbo in tako sem našel ta forum. Takrat se mi niti sanjalo ni, da me bo 1,5 leta pozneje to pripeljalo do prve punce. Namreč njo sem spoznal na tem forumu.

Po mojih opažanjih je ta forum živel nekje do konca leta 2009, potem je pa začel zamirati.

Na vrh

OdgovorObjavljeno: 07 avg 2015, 09:53 
Odsoten

Pridružila sem se dokaj pozno in se vključila v nekaj debat. Večkrat sem dobila občutek, da moji argumenti sploh niso bili prebrani ampak je tisti ki mi je odgovarjal ves čas pisal svoje mnenje, od katerega ni bil pripravljen odstopiti in dopustiti možnosti da obstaja še druga plat. Tako sem počasi nehala pisat v teh temah in ker se nove niso odprle, nisem več hodila na forum.
Ampak pred pokopom se pa spodobi povedati par stvari. :)

Zdi se mi da je forumov več kot dovolj in moramo bolj delat realnosti. :) Za tiste ki ne morete brez internetnega življenja pa ostane iskreni.net forum. :) Sem šla mal pogledat in se uporabniki tako ali tako podvajajo.

Na vrh

OdgovorObjavljeno: 13 avg 2015, 21:00 
Odsoten
Administrator
Uporabniški avatar

Kraj: Kočevje
Forum je počasi umiral že leta. Še kot modelator sem to napovedal. Da forum živi je treba imeti zagnano ekipo, ki dela. In vstrajati. Pravo mero med provokatorji in ostalimi uporabniki. Je pa mogoče tudi tak čas, da forumu niso več to kar so bili 10, 15 let nazaj. Včasih smo klepetali po IRCu, pa potem na MSN, pa klepetalnica je bila, pa vse to je bilo na nek način novo.
Ni mi žal za čas ki sem ga posvetil mladi.net, začel se še na mavričnem mostu mladih kot sodelujoči, pa modelator, administrator. Lepo je bilo, ampak potem pride čas ko prerasteš te debate in greš drugam.

Na vrh

OdgovorObjavljeno: 07 sep 2015, 23:57 
Odsoten
Uporabniški avatar

Forum sem odkril šele v zadnjem času, ampak ko sem gledal zgodovino, sem opazil, da je bil nekdaj kar dejaven.

Verjetno je res precej stvar v tem, kar je povedal Samotar. Toda ko sem pregledoval debate, sem lahko opazil, da so se dostikrat vrtele okoli enih in istih problemov. Ljudje se tega počasi naveličajo in gredo drugam.

Na vrh

Prikaži prispevke prejšnjih:  Razvrsti po  
Napiši novo temo Odgovori na temo  [ 8 prispevkov ] 

Vsi časi so UTC + 1 ura [ DST ]

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 1 gost

Ne morete pisati prispevkov v temi
Ne morete odgovarjati na teme v forumu
Ne morete urejati prispevkov v temi
Ne morete brisati vaših prispevkov forumu
Ne morete dodati priponk prispevkom

Išči za:
Pojdi na:  

Spletna stran uporablja piškotke. Stopnjo zasebnosti lahko po želji spremenite. - podrobnosti